Шина фіксуюча гнучка на ногу. Розмір - 100 х 11 см. Виготовлена у відповідності до ТУ У 33.1-19246991-014-2002. Свідоцтво про державну реєстрацію №6887/2007. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.08.2012 р. №05.03.02-04/84694. Шина з демфирующим атравматичним покриттям.
Шина - виріб медичного призначення, обов'язковий для комплектації деяких видів автомобільних аптечок АМА-2.
Шина медична фіксуюча (шина гнучка) призначена для надання першої медичної допомоги при травмах (перелом, вивих) верхніх кінцівок з метою забезпечення стану спокою (нерухомості) кісток, суглобів) в місці перелому (вивиху). Для дітей може використовуватись для фіксації нижніх кінцівок.
Шина призначена для іммобілізації зап'ястя, передпліччя, в окремих випадках — плеча і шиї. Фиксируется косинкою, бинтом або іншим підручним засобом. Не має гострих кутів, не ламається при згині, добре гнеться, не пошкоджує шкіру. Шина придатна для багаторазового використання після обробки дезинфікуючим засобом. Зберігає свої властивості в будь-яких кліматичних умовах.
Інструкція по застосуванню і мнемосхема додаються. Продукція сертифікована. Гарантійний термін ― 10 років.