Ваш город: Не выбрано

Longevita

Longevita
Піклуватися про здоров’я людини починають з народження. Спочатку цим займаються батьки, потім кожна людина самостійно дбає про своє здоров’я, прагнучи повноцінного життя й довголіття.

Кожна людина унікальна й особлива. Та, незважаючи на генетику, наше здоров’я та довголіття залежить від нас самих, нашого способу життя й звичок.

Багатьох порушень фізичного стану організму можна уникнути, якщо вести активний спосіб життя й регулярно стежити за ключовими показниками здоров’я: температурою тіла, артеріальним тиском та рівнем цукру в крові. На щастя, завдяки різноманітним сучасним приладам це можна робити самостійно, не виходячи з дому.

Longevitа(від лат. «longaevitas» - довголіття) – сучасний бренд, що пропонує повний асортимент медичної техніки для збереження здоров'я і поліпшення якості життя.

Асортимент продуктів Longevita допомагає стежити за показниками стану організму: температурою тіла, тиском та рівнем цукру в крові, а також проводити профілактику і лікування різноманітних захворювань за допомогою небулайзера в домашніх умовах.

Якість, яку підтверджено світовими та європейськими стандартами (FDA, AAMI, BHS / ESH, CE);

Надійність та гарантія на продукти;

Сервісне обслуговування(сервісні центри є у всіх регіонах України).


Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
Ваша корзина пуста
AlfaSystems GoPro GP261D21